Dzisiejszy szczęśliwy numerek to: 14

Informacje w języku ukraińskim

Aktualności

Wycieczka Władysławowo...

W dniach 17 - 19 października uczniowie klas 2 TSA, 2 TSM, 3 TSB i 4 TSA wraz z wychowawcami byli na wycieczce szkolnej we Władysławowie. W pierwszym dniu zwiedziliśmy Stare Miasto w Gdańsku. Wieczorem udaliśmy na spacer nad morze. W drugim dniu byliśmy na Helu. Tam obserwowaliśmy foki w fokarium oraz spacerowaliśmy po porcie. Głównym celem było przejście szlakiem militarnym Helu oraz odwiedzenie Muzeum Obrony Wybrzeża. Kolejno pojechaliśmy do Jastrzębiej Góry na najdalej wysunięty na północ punkt naszego kraju tzw. "Gwiazdę Północy". Spacerowaliśmy również Wąwozem Chłapowskim podziwiając roślinność rezerwatu w kolorach jesieni. Dalej przeszliśmy plażą wzdłuż wybrzeża klifowego w kierunku pensjonatu. Wieczorem mieliśmy integracyjne ognisko. Część osób skorzystało z zajęć sportowych na "Orliku" oraz na basenie.  W trzecim dniu zwiedzaliśmy Toruń  - Stare  Miasto ( Dom Kopernika). Wróciliśmy do Łodzi z pamiątkowymi piernikami toruńskimi.           

        Zdjęcia w GALERII 

© 2017 ZSP 22. All Rights Reserved.

Powered by: