Dzisiejszy szczęśliwy numerek to: 14

Informacje w języku ukraińskim

Młode kadry

Ty też możesz być uczestnikiem tego programu w Łodzi, ale tylko w naszej szkole masz taką szansę.

Program Młode Kadry realizuje dział szkoleń technicznych Inter Cars SA. Jest to wyjątkowe przedsięwzięcie zbliżające światy edukacji i biznesu. Program stworzony został z myślą o młodych ludziach, którzy wkrótce będą wkraczać na rynek pracy.

W ciągu trzech edycji Programem objętych zostało 17 szkół na terenie Polski.

Nasze pierwsze spotkanie z tym programem to marzec  2012. Wtedy firma Inter Cars przekazała wyposażenie dla Szkolnego Centrum Diagnostyki Pojazdowej.  Uczestniczymy programie już 6 rok. Nasi uczniowie korzystają z bezpłatnych szkoleń organizowanych przez partnerów Inter Cars takich jak: Castrol, Bosch, ContiTech, Mahle, Luk Ina Fag, Denso, NGK oraz Osram.

O programie

„Młode Kadry” to projekt Inter Cars SA, w ramach którego spółka współpracuje ze szkołami w całej Polsce, wyposażając je w nowoczesny sprzęt do naprawy
i diagnostyki usterek w samochodach oraz dostarczając wiedzę niezbędną do kształcenia przyszłych mechaników. Jest to możliwe, dzięki zbliżeniu dwóch światów: przedsiębiorców i edukacji. Partnerami programu są bowiem wiodący producenci części zamiennych i wyposażenia warsztatowego. Projekt wspiera olimpiady, a także praktyki i staże dla najlepszych uczniów. Jest to więc swoista zawodowa trampolina, dzięki której start w życie zawodowe ma być dla nich łatwiejszy.

Obecnie, w ramach projektu „Młode Kadry”, Inter Cars współpracuje z 17 placówkami.

Dzięki wsparciu Inter Cars młodzież poznaje najbardziej aktualne techniki i uczy się na najnowocześniejszym sprzęcie. Dzięki temu jest doskonale przygotowana do przyszłej pracy.

Program obejmuje

1
wyposażenie placówek w nowoczesny sprzęt wykorzystywane do naprawy i diagnostyki usterek w samochodach
2
dostarczenie wiedzy potrzebnej w procesie kształcenie przyszłej kadry oraz ułatwienie startu zawodowego młodym ludziom poprzez zbliżenie świata przedsiębiorców i edukacji
3
organizacja olimpiad
4
organizacja praktyk i staży zawodowych dla najlepszych uczniów
1
Szkolenie firmy Mahle
15 listopada 2018
2
Szkolenie SCHAEFFLER
09 stycznia 2019
3
Szkolenie firmy NTN SNR/....................
4
Szkolenie firmy Osram
06 marca 2019
W dniu 15 listopada 2018 odbyło się w naszej szkole kolejne szkolenie w ramach programu Młode Kadry prowadzone przez przedstawiciela firmy MAHLE Polska sp. z o.o.

Tym razem nasi uczniowie mieli możliwość zapoznać się z podstawową działalnością firmy MAHLE oraz budową i eksploatacją części silnikowych oraz filtrów, nowymi produktami firmy: turbosprężarkami, przepływomierzami powietrza, termostaty, tuleje cylindrowe dla samochodów ciężarowych i osobowych, tuleje wielkogabarytowe, zestawy cylindrowo- tłokowe (zestawy naprawcze), prowadnice zaworowe, wkładki tłokowe, tłoki i zawory, termostaty oraz turbiny oraz zasadami kontroli jakości swoich produktów.
1. W dniu 21 listopada 2017 odbyło się w naszej szkole kolejne szkolenie w ramach programu Młode Kadry prowadzone przez przedstawiciela firmy CASTROL - pana Sylwestra Gieresza.

Tym razem nasi uczniowie mieli możliwość zapoznać się z podstawową działalnością firmy Castrol oraz o doborem środków smarnych do nowoczesnych konstrukcji mechanicznych.
© 2017 ZSP 22. All Rights Reserved.

Powered by: