Dzisiejszy szczęśliwy numerek to: 4

Informacje w języku ukraińskim

Technikum (5 letnie) - dla uczniów, którzy ukończyli szkołę podstawową

Technik pojazdów samochodowych

1TSM - technik pojazdów samochodowych - mechanicy
1TSE - technik pojazdów samochodowych - elektrycy


Działanie silnika samochodowego to dla Ciebie żaden sekret? Kręci Cię naprawa współczesnych samochodów naszpikowanych elektroniką? Zostań specjalistą po klasie dla techników pojazdów samochodowych!

Technik mechatronik

1TM - technik mechatronik 2 klasy

Komputer pokładowy ani ABS nie mają przed Tobą tajemnic? Jesteś spostrzegawczy, dokładny i kreatywny? Chcesz projektować lub obsługiwać nowoczesne układy sterowania nie tylko w samochodach? Technik mechatronik to jest zawód dla Ciebie!

Szkoła Branżowa I stopnia (3-letnia)

Mechatronik

Interesujesz się techniką, ale ciężko ci zdecydować czy bardziej ciekawa jest mechanika czy elektronika? Nie musisz już wybierać – zawód mechatronika łączy te dziedziny.

Blacharz samochodowy

Jesteś dokładny, cierpliwy i lubisz precyzyjną robotę? Blacharz to zawód dla ciebie!

Elektromechanik pojazdów samochodowych

Zawsze ciągnęło cię do nowoczesnych, naszpikowanych elektroniką samochodów? Jeśli twoje hobby to zarówno samochody, jak i komputery odnajdziesz się w zawodzie elektromechanika pojazdów samochodowych.

Mechanik pojazdów samochodowych

Jesteś fanem majsterkowania? Nie opuszczasz żadnych programów w TVN Turbo”? Marzysz o pracy w serwisie napraw pojazdów samochodowych? Klasa z zawodem mechanika pojazdów samochodowych ułatwi ci drogę do spełnienia tych marzeń!

Mechanik motocyklowy

To jeden z nowopowstałych zawodów na rynku pracy, a fachowcy w dziedzinie diagnozowania, naprawy i obsługi motocykli są bardzo poszukiwani, bo jest ich niewielu. Naszą szkołę w tym roku opuszczą pierwsi absolwenci tego kierunku.

© 2017 ZSP 22. All Rights Reserved.

Powered by: