Dzisiejszy szczęśliwy numerek to: 8

Technikum (5 letnie) - dla uczniów, którzy ukończyli szkołę podstawową

Technik pojazdów samochodowych

Działanie silnika samochodowego to dla Ciebie żaden sekret? Kręci Cię naprawa współczesnych samochodów naszpikowanych elektroniką? Zostań specjalistą po klasie dla techników pojazdów samochodowych!

Technik mechatronik

Komputer pokładowy ani ABS nie mają przed Tobą tajemnic? Jesteś spostrzegawczy, dokładny i kreatywny? Chcesz projektować lub obsługiwać nowoczesne układy sterowania nie tylko w samochodach? Technik mechatronik to jest zawód dla Ciebie!

Technik transportu drogowego

Jeżeli interesuje Cię kierowanie małymi i dużymi pojazdami, wykonywanie oraz organizacja prac związanych z przewozem drogowym osób i rzeczy, prowadzenie dokumentacji dotyczącej przewozu osób i ładunków - to jest to zawód dla Ciebie!!!

Szkoła Branżowa I stopnia (3-letnia)

Mechatronik

Interesujesz się techniką, ale ciężko ci zdecydować czy bardziej ciekawa jest mechanika czy elektronika? Nie musisz już wybierać – zawód mechatronika łączy te dziedziny.

Blacharz samochodowy

Jesteś dokładny, cierpliwy i lubisz precyzyjną robotę? Blacharz to zawód dla ciebie!

Elektromechanik pojazdów samochodowych

Zawsze ciągnęło cię do nowoczesnych, naszpikowanych elektroniką samochodów? Jeśli twoje hobby to zarówno samochody, jak i komputery odnajdziesz się w zawodzie elektromechanika pojazdów samochodowych.

Kierowca mechanik

Jesteś fanem truckersów? Nie opuszczasz żadnego odcinka „Megatransportów”? Marzysz o pracy za kółkiem? Klasa z zawodem kierowcy mechanika ułatwi ci drogę do spełnienia tych marzeń!

Mechanik motocyklowy

To jeden z nowopowstałych zawodów na rynku pracy, a fachowcy w dziedzinie diagnozowania, naprawy i obsługi motocykli są bardzo poszukiwani, bo jest ich niewielu. Naszą szkołę w tym roku opuszczą pierwsi absolwenci tego kierunku.

© 2017 ZSP 22. All Rights Reserved.

Powered by: