Dzisiejszy szczęśliwy numerek to: 14

Informacje w języku ukraińskim

Aktualności

Maraton

„Jeśli sport jest Twoją pasją, lubisz wyzwania, chcesz przeżyć wyjątkową przygodę, poczuć niepowtarzalną atmosferę wielkiej imprezy sportowej,  lub po prostu chcesz poznać nowych ludzi, którzy są równie bezinteresowni jak Ty – już dziś zgłoś się jako wolontariusz DOZ Maratonu Łódź z PZU” – tak napisała Anna Okrój, koordynator wolontariatu łódzkiego maratonu … i tak zaczęła się tegoroczna przygoda naszej szkoły jako wolontariuszy podczas maratonu w Łodzi w dniach 11.04. - 15.04.2018r

Udział w wolontariacie to dla uczniów naszej szkoły okazja do zdobycia nowych umiejętności i bezcennych doświadczeń, poznania nowych ludzi i wspaniałych sportowców z całego świata.  To także możliwość wzięcia udziału w przygotowaniach i przebiegu wielkiej, prestiżowej imprezy sportowej.

Nasza szkoła po raz kolejny uczestniczyła w wolontariacie DOZ Maraton. W tym roku 14 uczniów zaangażowało się w pomoc przy przygotowaniu pakietów startowych, obstawianiu trasy, pracy przy depozycie, czy w strefie zmian i wręczaniu nagród, a później w porządkowaniu Atlas Areny po zakończeniu całej imprezy.

„Dziękuję za super ekipę :)” – napisał Mariusz Kotelnicki, Opiekun Wolontariatu Maratonu DOZ w Łodzi

Dziękuję Adamowi Sabeli, Darkowi Prochowskiemu, Mateuszowi Pachulskiemu, Mateuszowi Przybylskiemu, Antkowi Musiałkowi, Przemkowi Krasoniowi, Adamowi Łęgockiemu, Patrykowi Goliderowiczowi, Adrianowi Wiśniewskiemu, Bartkowi Durajowi, Jakubowi Tameczce, Adrianowi Strzałce, Adamowi Kuczkowskiemu i Pawłowi Udalskiemu za pomoc w DOZ Maratonie! Byliście Niesamowici!!!!

 Ewa Szewczyk

© 2017 ZSP 22. All Rights Reserved.

Powered by: