Dzisiejszy szczęśliwy numerek to: 14

Informacje w języku ukraińskim

Aktualności

Szkolny Przegląd Piosenki o Ukrainie

 

W marcu i kwietniu w naszej szkole został zorganizowany Szkolny Przegląd Piosenki o Ukrainie Głównym celem Przeglądu było wyrażenie solidarności i sympatii wobec naszego wschodniego sąsiada. Uczniowie przygotowali  pliki z piosenkami o Ukrainie. Należało ściągnąć  z Internetu darmowy bit, napisać tekst piosenki, nagrać tekst i i skleić z podkładem. Organizatorem Przeglądu jest nauczyciel - bibliotekarz p.Katarzyna Wolska a w Komisji Konkursowej uczestniczyły też nauczyciel języka polskiego p. Magdalena Siwierska i nauczyciel muzyki p. Wiesława Najgebauer.

 Wyniki konkursu

I miejsce ,,Ukraina”” Mateusz Stanisławski klasa 4TSM
II miejsce ,,Przeszłość”” Hubert Wiśniewski klasa 4TSB
III miejsce-nie przyznano

Wyróżnienia
,,Piosenka o Ukrainie”” Kacper Ludwisiak klasa 3TPS
,,Ukraina-piosenka”” Jakub Grygier z klasy 3TPM i Alan Dziewieczyński
z klasy 2TTM

Gratulujemy!

Zamieszczamy linki do 3 najlepszych piosenek

Mateusz Stanisławski

Hubert Wiśniewski

Kacper Ludwisiak

 

 

© 2017 ZSP 22. All Rights Reserved.

Powered by: