Dzisiejszy szczęśliwy numerek to: 14

Informacje w języku ukraińskim

Aktualności

Uwaga..... Przegląd Twórczości Artystycznej

Weź  udział w Przeglądzie  Twórczości Artystycznej Uczniów Szkół Zawodowych.

Zapraszamy uczniów naszej szkoły do udziału w XXV edycji Przeglądu Twórczości Artystycznej Uczniów Szkół Zawodowych.

Konkurs adresowany jest do uczniów szkół ponadpodstawowych: techników i szkół branżowych z terenu województwa łódzkiego. Projekt skierowany jest do młodzieży, której pasje artystyczne związane są z fotografią, literaturą i sztukami plastycznymi.

Prace oceniane będą w trzech kategoriach:

twórczość fotograficzna – temat: „Kontrasty”,

twórczość literacka – tematyka dowolna,

twórczość plastyczna – technika i tematyka dowolne.

Najbardziej wartościowe projekty zostaną nagrodzone. Wyniki twórczych działań młodzieży będą opublikowane w biuletynie okolicznościowym, jak również zostaną zaprezentowane na uroczystej gali podsumowującej Przegląd i wystawach pokonkursowych.

Zainteresowani uczniowie proszeni są o zgłaszanie się do biblioteki szkolnej do 7 stycznia 2022 roku.

© 2017 ZSP 22. All Rights Reserved.

Powered by: