Dzisiejszy szczęśliwy numerek to: 17

Informacje w języku ukraińskim

Aktualności

Konkurs fotograficzny

Konkurs fotograficzny „Zrób zdjęcie radości”

Z okazji Dnia Dziecka Rzecznik Praw Dziecka Mikołaj Pawlak ogłasza konkurs fotograficzny dla dzieci i młodzieży z całej Polski pt. “Zrób zdjęcie radości”.

To może być piękna wiosna na ulicach, w lesie czy na łące, albo wesołe zabawy na podwórku czy wspólne chwile ze spotkanymi po powrocie do szkoły kolegami i koleżankami z klasy. Albo pies czy kot śpiący w niepowtarzalnej pozie. Sfotografuj radość i wyślij ją!

Uczniowie zainteresowani udziałem w konkursie powinni do 30 czerwca 2021 roku zgłosić swój udział, przesyłając – z pomocą rodzica/opiekuna prawnego – wypełniony formularz zgłoszenia oraz zdjęcie wraz z imieniem i nazwiskiem autora, i informacją o kategorii wiekowej – na adres email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Osoby pełnoletnie mogą dokonać zgłoszenia samodzielnie.

Link do szczegółowych informacji o konkursie i jego regulaminie

https://brpd.gov.pl/2021/06/01/uwaga-konkurs-zrob-zdjecie-radosci-i-wygraj-wspaniale-nagrody/

© 2017 ZSP 22. All Rights Reserved.

Powered by: