Dzisiejszy szczęśliwy numerek to: 17

Informacje w języku ukraińskim

Aktualności

Konkurs fotograficzny

 

Szkolny konkurs fotograficzny ,,Przyroda w mieście’’ 

Na przełomie listopada i grudnia uczniowie wzięli udział w szkolnym konkursie fotograficznym ,,Przyroda w mieście’’.

Celami konkursu było rozwijanie zainteresowań, kreatywności i wyobraźni uczniów, zachęcanie do fotografowania jako aktywnej i wartościowej formy spędzania wolnego czasu i uwrażliwienie na piękno otaczającej nas przyrody.  

Komisja w składzie:
Ewa Szewczyk wicedyrektor, Magdalena Siwierska nauczyciel j. polskiego i Katarzyna Wolska nauczyciel-bibliotekarz dokonała oceny 65 prac fotograficznych przysłanych na konkurs i wyróżniła następujących uczniów:
 

1 miejsce Dawid Ksej 3KMM-,,Godzina 5 minut 30’’  

2 miejsce Piotr Górecki2BGA ,,Łódź nocą- na skrzyżowaniu Zielonej i Wólczańskiej 

3 miejsce ex aequo  Wiktor Lerka3TSB ,,Ptaki’’  Adrian Grabowski1BME ,,Zimowy widok z okna’’    Wyróżnienia  Jakub Nowak 3TSB ,,Jesienny most  Adrian Niepsuj 2BPA ,,Zmierzch nad Manhattanem’’  Gratulujemy! 

Prace Dawida Kseja, Piotra Góreckiego i Wiktora Lerki  wzięły udział w konkursie fotograficznym ,,A było to w kniei’’  (17 edycja- ,,Przyroda w mieście’’) zorganizowanym przez Pedagogiczną Biblioteką Wojewódzką  w Łodzi.  

Wyróżnione prace można obejrzeć w galerii pod linkiem 

https://zssim.pl/index.php/uczniowie/galeria-zdjec/konkurs-fotograficzny-3 

 

© 2017 ZSP 22. All Rights Reserved.

Powered by: