Dzisiejszy szczęśliwy numerek to: 8

Informacje w języku ukraińskim

Aktualności

Pracodawca Kreujący i Wspierający Edukację

W dniu 27 maja odbyło się podsumowanie II edycji Konkursu  Prezydenta Miasta Łodzi "Pracodawca Kreujący i Wspierający Edukację". Współorganizatorem konkursu jest Łódzkie Centrum Doskonalenia Nauczycieli i Kształcenia Praktycznego.

Konkurs ma na celu wyróżnienie pracodawców uczestniczących w kreowaniu procesów kształcenia w szkołach, promowanie współpracy pracodawców ze szkołami oraz inspirowanie pracodawców do uczestnictwa w tworzeniu pozytywnego wizerunku współczesnej
szkoły i podnoszenia jej prestiżu.

Miło nam poinformować, że jedna ze znanych firm na rynku motoryzacyjnym AUTO CENTRUM SERWISOWE
Sp. z o.o. Sp. Komandytowa,

z którą współpracujemy od 12 lat otrzymała to zaszczytne wyróżnienie.

                                      

Link do uroczystości rozdania Łódzkich Łabędzi.

https://w  ww.facebook.com/lcdnikp/videos/%C5%82%C3%B3dzkie-%C5%82ab%C4%99dzie/1393497777680807/?extid=SEO---- 

© 2017 ZSP 22. All Rights Reserved.

Powered by: