Dzisiejszy szczęśliwy numerek to: 13

Aktualności

Wyniki konkursu

KRZYSZTOF KAMIL BACZYŃSKI  KONKURS

Z okazji ogłoszenia przez Sejm Rzeczypospolitej Polskiej roku 2021 Rokiem Krzysztofa Kamila Baczyńskiego odbył się w naszej szkole konkurs związany z tym poetą. Uczniowie przygotowali prezentacje multimedialne o życiu i twórczości Krzysztofa Kamila Baczyńskiego oraz pisali opowiadania, inspirując się jego  wierszami, o życiu młodego człowieka w czasie II wojny światowej. 

Wyniki konkursu

Prezentacja multimedialna:
I miejsce: ex aequo Wiktor Lerka- klasa 3TSB, Jakub Nowak-klasa 3TSB
II miejsce: Rafał Dzięcielski-klasa 1TSA
III miejsce Dawid Ksej- klasa 3KMM
Wyróżnienie: Hubert Wiśniewski-klasa 3TSB
Opowiadanie:
I miejsce: Hubert Witaszczyk -klasa 1TSA
II miejsce: Angelika Budzińska-klasa 3TSM
III miejsce: nie przyznano

Zwycięzcom gratulujemy!

© 2017 ZSP 22. All Rights Reserved.

Powered by: